دولت سیزدهم آب آشامیدنی پایدار شهرستان بروجن را پس از 17سال انتظارتامین کرد

دولت سیزدهم آب آشامیدنی پایدار شهرستان بروجن را پس از 17سال انتظارتامین کرد

به گزارش خبرگزاری EDHA استان چهارمحال و بختیاری، فتاح کرمی در شورای اداری شهرستان بروجن با حضور وزیر کشور تاکید کرد: بهره برداری از طرح تصفیه خانه شهر بلداجی با یک هزار و 200 میلیارد ریال، تصفیه خانه شهر فرادُنبه با 750 میلیارد ریال و احداث و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر سفیددشت از مهم ترین دستاوردهای دولت سیزدهم در شهرستان بروجن به شمار می رود.

وی افزود: بهره برداری از سه پایگاه اورژانس 115 در شهرهای فرادنبه، بروجن و منطقه گردشگری چغاخور بخش بلداجی و ارتقای دانشکده پرستاری به دانشکده علوم پزشکی از دیگر دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش بهداشت و درمان شهرستان بروجن است.

کرمی در خصوص طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بروجن تصریح کرد: این طرح هم اکنون در تمامی شهرهای این شهرستان فعال و احداث 600 واحد مسکونی در شهر بروجن بخشی از این پروژه های در دست احداث است.

وی یادآور شد: همچنین در شهرهای فرادنبه، سفیددشت، گندمان و نقنه شهرستان بروجن آماده سازی زمین در دستور کار قرار دارد.

فرماندار بروجن در خصوص طرح جوانی جمعیت اضافه کرد: هم اکنون 226 پلاک زمین در بروجن و 30 پلاک در سایر شهرها اختصاص یافته است و با پایان آماده سازی تا یک ماه آینده به متقاضیان تحویل می شود.

وی گفت: علاوه بر این 750 واحد مسکونی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت شهرستان بروجن در حال ساخت است.

کرمی شهرستان بروجن را پیشانی خشکسالی چهارمحال و بختیاری اعلام و تاکید کرد: توسعه گلخانه ها و تامین آب آشامیدنی سالم برای عشایر گندمان و بلداجی پس از 45 سال با همت دولت سیزدهم از مهم ترین دستاوردهای دولت در این شهرستان است.

وی با اشاره به قرارگیری شهرستان بروجن در محور ارتباطی ترانزیت شمال به جنوب و وجود ترافیک سنگین افزود: کمک به قیر و آسفالت از مهم ترین نیازهای این شهرستان برای تقویت زیرساخت جاده ای است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت سیزدهم آب آشامیدنی پایدار شهرستان بروجن را پس از 17سال انتظارتامین کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت سیزدهم آب آشامیدنی پایدار شهرستان بروجن را پس از 17سال انتظارتامین کرد"، کلیک کنید.