دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز شنبه 12 خردادماه با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی از شهدای سانحه بالگرد رییس جمهور شهید و همراهانشان دیدار کرد.

به گزارش EDHA، دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در این دیدار ضمن ابراز دلجویی با خانواده این شهید معزز گفت: سلام شهید آیت الله رییسی را خدمت شما می رسانیم  هر چند ایشان حضور ندارند اما شهدا زنده هستند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کارهای اداری خانواده شهدای خدمت در حال انجام  و احراز  انجام شده است. بنیاد شهید و امور ایثارگران پیگیر کارهای خانواده های شهدا است.
سهیل کیارش، دستیار مردمی سازی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این دیدار حضور داشت.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی"، کلیک کنید.