راه‌اندازی دستگاه فمتوسکند لیزر در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد

راه‌اندازی دستگاه فمتوسکند لیزر در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد

مراسم راه‌اندازی فمتوسکند لیزر بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد با حضور وزیر بهداشت و رئیس سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری EDHA، آئین افتتاح دستگاه فمتوسکند لیزر بیمارستان شهید لبافی نژاد با حضور بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و‌آموزش پزشکی برگزار شد.

دستگاه فمتولیزیک (z۶ziemer) جهت رفع عیوب إنکساری (برداشتن عینک) می‌تواند طیف بیشتری از بیماران دارای عیوب إنکساری را یاری دهد.

همچنین این دستگاه با دارا بودن نحوه عملی متمایز از لازک می‌تواند در بهبود دید بیماران هایپروپی و آستیگماتیسم بالا به بهترین شکل ممکن موثر واقع شود.

علاوه بر این، این دستگاه در انجام عمل فمتورینک یا همان قوز قرنیه کمک شایانی به بیماران می‌کند.

انجام عمل فالک که سطحی‌ترین نوع پیوند قرنیه و بدون احتیاج به بخیه به صورت سرپایی از قابلیت‌های دیگر این دستگاه می‌باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه‌اندازی دستگاه فمتوسکند لیزر در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه‌اندازی دستگاه فمتوسکند لیزر در بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد"، کلیک کنید.