راه اندازی داشبورد سرویس پایش برخط تخت های بیمارستانی در بوشهر – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

راه اندازی داشبورد سرویس پایش برخط تخت های بیمارستانی در بوشهر - خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار EDHA، نادر شکیب آزاد شنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیریت تخت های بیمارستانی اقدامی جهت بهره وری و هزینه اثربخش کردن تخت های بیمارستانی در بخش ها است تا بیشترین ظرفیت تخت جهت ارایه خدمت به بیماران موجود باشد.

وی افزود: در مدیریت تخت های بیمارستانی، بخش هایی از بیمارستان که نیاز به حمایت از لحاظ تکمیل ظرفیت دارند و بخش هایی که می توانند این بخش ها را تحت پوشش قرار دهند مشخص می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ارتقا هماهنگی بخش های مختلف بیمارستان باعث می شود بیماران تاخیر کمتری در درمان تجربه کنند و رضایتمندی بیماران افزایش یابد، همچنین بدون مدیریت صحیح تخت ها ریسک بستری مجدد و مرگ ومیر بیماران افزایش می یابد.

مسیول واحد فناوری اطلاعات سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: یکی از ملزومات اصلی جهت برنامه ریزی دقیق تخت های بیمارستانی، وجود داده های مرتبط با وضعیت تخت های بیمارستانی به صورت بر خط است.

دراهکی اضافه کرد: پایش و مدیریت پذیرش بیماران در مراکز درمانی و امکان رهگیری بیماران در سامانه سپاس وجود دارد که در این خصوص جلسات متعددی از سوی وزارت متبوع با این واحد جهت راه اندازی سریع تر داشبورد در حال برگزاری است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی داشبورد سرویس پایش برخط تخت های بیمارستانی در بوشهر – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی داشبورد سرویس پایش برخط تخت های بیمارستانی در بوشهر – خبرگزاری EDHA | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.