رکوردشکنی شهرداری مشهد در کشور/ خطوط اتوبوسرانی و مترو مشهد 40 ساعت مستمر فعال بودند

رکوردشکنی شهرداری مشهد در کشور/ خطوط اتوبوسرانی و مترو مشهد 40 ساعت مستمر فعال بودند

به گزارش EDHA از خراسان، محمدرضا قلندر شریف، شهردار مشهد در گفتگویی با تبریک فرارسیدن سال نو، اظهارکرد: بسیار خرسندیم که با فرارسیدن تعطیلات سال نو، مشهد میزبان میلیون ها زایر و دلداده امام مهربانی هاست.

وی با بیان اینکه شهرداری مشهد از جنبه های مختلف خود را برای میزبانی شایسته از زایران و مسافران نوروزی مهیا کرده، گفت: مشهد مقدس با 1100 المان گل و برپایی 19 جشنواره مختلف گل آرایی به استقبال از بهار رفته تا فضای مفرح و با نشاطی را پیش روی شهروندان و زایران قرار دهد.

شهردار مشهد مقدس افزود: هرساله در ساعات پایانی سال شاهد ترافیک سنگین در خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی هستیم؛ خوشبختانه با تدابیر ترافیکی اندیشیده شده، با پایان یافتن مراسم سال تحویل در حرم امام رضا(ع)، ترافیک خیابان های این محدوده در سریع ترین زمان ممکن به شرایط عادی برگشت.

قلندر شریف نقطه عطف اقدامات ترافیکی و حمل ونقلی شهرداری را فعالیت مستمر و شبانه روزی ناوگان اتوبوسرانی و مترو دانست و تصریح کرد: فعالیت این ناوگان از روز گذشته آغاز شده و بدون حتی یک ساعت تعطیلی، تا پایان وقت امشب ادامه خواهد داشت.

وی گفت: فعالیت مستمر 40 ساعته اتوبوس و مترو، رکورد بی نظیر و بی سابقه ای در کشور است که با تدبیر شهرداری مشهد، به منظور رفاه حال زایران و مجاوران بارگاه منور رضوی اجرایی شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکوردشکنی شهرداری مشهد در کشور/ خطوط اتوبوسرانی و مترو مشهد 40 ساعت مستمر فعال بودند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکوردشکنی شهرداری مشهد در کشور/ خطوط اتوبوسرانی و مترو مشهد 40 ساعت مستمر فعال بودند"، کلیک کنید.