رکورد مصرف بنزین نوروزی شکسته شد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع 130 میلیون لیتر بنزین در روز یازدهم فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: این رقم بالاترین حجم توزیع روزانه بنزین از ابتدای فروردین ماه سال 1403 تاکنون است.

به گزارش EDHA، جعفر سالاری نسب گفت: در روز شنبه (یازدهم فروردین ماه) 130 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (یازدهم فروردین ماه 1402) با 110.1 میلیون لیتر، 18 درصد افزایش یافته است. 

وی گفت: به طور میانگین از ابتدای نوروز امسال تاکنون (یکم تا یازدهم فروردین ماه) 121 میلیون و 700 هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده است که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال با 114.5 میلیون لیتر، 7.2 میلیون لیتر معادل 6.2 درصد افزایش یافته است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هشدار درباره روند افزایشی مصرف سوخت در کشور، از هم وطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد مصرف بنزین نوروزی شکسته شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد مصرف بنزین نوروزی شکسته شد"، کلیک کنید.