شهادت مامور پلیس شادگان در راه امنیت شهروندان

شهادت مامور پلیس شادگان در راه امنیت شهروندان

EDHA/خوزستان فرمانده انتظامی شادگان از شهادت کامران مسعودی تبار پاسدار فراهان خبر داد.

سیدقاسم موسوی با اعلام این خبر توضیح داد: روز پنجشنبه (31 قبرگلی) ساعت 18:15 دقیقه شب، ماموران کلانتری آبشار شادگان در یکی از مناطق شهر به منظور تامین امنیت عمومی شهروندان در حال گشت زنی بودند موتورسواران به ماشین پلیس نزدیک شدند.

به گزارش خبر EDHA، وی با اشاره به پلیس افزود: پلیس بلافاصله با شجاعت به دو عامل ارعاب شلیک کرد و پس از دستگیری، ضاربان با پشت سر گذاشتن موتورسیکلت و اسلحه کلاشینکف از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شادگان گفت: در پی این درگیری مسلحانه چهار تیم عملیاتی پلیس تشکیل و پنج تروریست و عاملان این حادثه دستگیر و پنج قبضه کلاشینکف و مهمات مربوط به آن کشف شد.

سرهنگ موسوی تصریح کرد: متاسفانه در این عملیات مهاجم دوم کامران مسعودی مجروح شد و با وجود انتقال به بیمارستان و تلاش پزشکان، امشب (سوم زمری) جان باخت.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهادت مامور پلیس شادگان در راه امنیت شهروندان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهادت مامور پلیس شادگان در راه امنیت شهروندان"، کلیک کنید.