شکستن رکورد مصرف روزانه بنزین نوروزی با 130 میلیون لیتر

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع و مصرف 130 میلیون لیتر بنزین در روز یازدهم فروردین سال جاری خبر داد و گفت: این رقم بالاترین حجم توزیع روزانه بنزین از ابتدای فروردین سال 1403 تاکنون است.

شکستن رکورد مصرف روزانه بنزین نوروزی با 130 میلیون لیتر

آفتاب نیوز :

به گزارش وزارت نفت، جعفر سالاری نسب اعلام کرد: در روز شنبه یازدهم فروردین ماه 130 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (یازدهم فروردین 1402) با 110.1 میلیون لیتر، 18 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: به طور میانگین از ابتدای نوروز امسال تاکنون (یکم تا یازدهم فروردین) 121 میلیون و 700 هزار لیتر بنزین در کشور توزیع و مصرف شده که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال با 114.5 میلیون لیتر، 7.2 میلیون لیتر معادل 6.2 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هشدار درباره روند افزایشی مصرف سوخت در کشور، از هموطنان خواست با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در سوخت رسانی مطلوب به هموطنان یاری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکستن رکورد مصرف روزانه بنزین نوروزی با 130 میلیون لیتر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکستن رکورد مصرف روزانه بنزین نوروزی با 130 میلیون لیتر"، کلیک کنید.