شکست دوباره ایران؛ دوباره آرزوی یک ست بردن از ژاپن را داریم!

شکست دوباره ایران؛ دوباره آرزوی یک ست بردن از ژاپن را داریم!

به گزارش خبرگزاری EDHA؛ تیم ملی ایران در نخستین بازی اش در هفته دوم لیگ ملت های والیبال که در شهر فوکواوکا در جنوب ژاپن برگزار می شود، به مصاف تیم میزبان رفت و با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

ست نخست، طبق پیش بینی ها با برتری ژاپن که هم امتیاز میزبانی داشت و هم دست بالاتر را در رنکینگ جهانی به خود اختصاص داده بود، آغاز شد. ژاپن در حمله، عملکرد بهتری داشت و خیلی زودتر به امتیاز 23 رسید. سرویس های کم نظیر میثم صالحی نیز تنها توانست اختلاف امتیازها را کمتر کند. ست نخست با حساب 25 بر 23 به سود ژاپن تمام شد.

بازی در ست دوم، نزدیک تر آغاز شد و ادامه پیدا کرد. ژاپنی ها باز هم در این ست، قدرت حمله و تاکتیک های متنوع تهاجمی خود را به رخ ایران کشیدند و نشان دادند شکست دادن این تیم، کار آسانی نیست. شاگردان فیلیپ بلان در ست دوم نیز 25 بر 22 برنده شدند.

جریان بازی در ست سوم هم تغییر نکرد و تنها بازیکنان ایران از نظر ذهنی و جسمی، خالی تر و آماده شکست شدند. ست سوم، ست پایانی بازی بود که با حساب 25 بر 17 به سود ژاپن، ثبت شد.

تیم ملی ایران در بازی بعدی خود از ساعت 6:30 روز پنجشنبه 17 خرداد سال 1403 به مصاف برزیل می رود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست دوباره ایران؛ دوباره آرزوی یک ست بردن از ژاپن را داریم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست دوباره ایران؛ دوباره آرزوی یک ست بردن از ژاپن را داریم!"، کلیک کنید.