عکس| امباپه به دنبال رد پای رونالدو

به گزارش خبرگزاری EDHA؛ به گزارش ای اس پی ان و لو پاریزین، کیلیان امباپه در آستانه ی توافق نهایی با سفیدپوشان مادرید است.

امباپه سال گذشته گفت که قراردادش را با لیگ یک در پایان فصل 2023-24 تمدید نمی کند بنابراین او اجازه دارد تا با انتقال آزاد به باشگاه دیگری برود.

براساس گزارش این 2 رسانه، مهاجم 25 ساله فرانسه هفته آینده پیش قراردادی را با کهکشانی ها امضا خواهد کرد. گزارش های رسانه ها در سپتامبر گذشته حاکی از آن بود که امباپه موافقت کرده است که از پاداش وفاداری به ارزش 100 میلیون یورو صرف نظر تا پاریس را به عنوان بازیکن آزاد ترک کند.

عکس| امباپه به دنبال رد پای رونالدو

بر اساس آخرین داده ها پردرآمدترین ورزشکاران فوربس، امباپه با درآمد 120 میلیون دلاری سومین ورزشکار پردرآمد جهان است. امباپه پس از لیونل مسی که سال گذشته پاری سن ژرمن را به مقصد اینتر میامی ترک کرد، و کریستیانو رونالدو که از سال 2009 تا 2018 برای ریال مادرید بازی کرد، قرار دارد. فوربس تخمین می زند که ریال مادرید با ارزش ترین تیم فوتبال جهان بوده و ارزش آن کمی بیش از 6 میلیارد دلار است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| امباپه به دنبال رد پای رونالدو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| امباپه به دنبال رد پای رونالدو"، کلیک کنید.