عکس | فرزند مسی در راه پدر؛ تیاگو بازیکن اینترمیامی شد!

به گزارش خبرگزاری EDHA؛ لیونل مسی سال گذشته پس از جدایی از پاری سن ژرمن تصمیم گرفت فوتبال اروپا را ترک کند و راهی اینترمیامی آمریکا شود. او در آن مقطع یک پیشنهاد جذاب از الهلال عربستان هم داشت و ترجیح داد به اینتر میامی برود و به نظر می رسد از تصمیم خود راضی است.

پس از حضور مسی در اینتر میامی، حالا فرزند او تیاگو هم عضو تیم های پایه این باشگاه شده و امیدوار است روزی مانند پدرش بدرخشد. این تصویر از تیاگو در صفحه اینستاگرام باشگاه اینتر میامی منتشر شده است. تیاگو اخیرا با تیم های پایه اینترمیامی موفق به قهرمانی هم شده بود.

عکس | فرزند مسی در راه پدر؛ تیاگو بازیکن اینترمیامی شد!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | فرزند مسی در راه پدر؛ تیاگو بازیکن اینترمیامی شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | فرزند مسی در راه پدر؛ تیاگو بازیکن اینترمیامی شد!"، کلیک کنید.