فرانسه: اروپا باید برای عدم حمایت آمریکا از ناتو آماده شود

فرانسه: اروپا باید برای عدم حمایت آمریکا از ناتو آماده شود

وزیر خارجه فرانسه دوشنبه شب در نشست خبری مشترکی با حضور همتایان لهستانی و آلمانی خود تاکید کرد که اروپا باید فوراً برای این احتمال که آمریکا از اعضای ناتو حمایت نکند، برنامه ریزی کند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری EDHA، «استفان سیجورنی»، وزیر خارجه فرانسه روز دوشنبه در واکنش به اظهارات جنجالی انتخاباتی ترامپ درباره احتمال عدم حمایت آمریکا از اعضای ناتو گفت که اروپا باید فوراً برای این احتمال آماده شود که ایالات متحده از شرکای خود در ناتو که به اندازه کافی برای دفاع هزینه نمی کنند، محافظت نکند.

سیجورنی دوشنبه شب در نشست خبری مشترکی با حضور همتایان لهستانی و آلمانی خود تاکید کرد که اروپا باید فوراً برای این احتمال که آمریکا از اعضای ناتو حمایت نکند، برنامه ریزی کند.

وی تاکید کرد: «همگان صحبت های اخیر نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا را شنیده اند. اروپا هر لحظه باید برای مقابله با شوک ناشی از سناریویی که دونالد ترامپ طرح ریزی کرده است، آماده باشد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرانسه: اروپا باید برای عدم حمایت آمریکا از ناتو آماده شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرانسه: اروپا باید برای عدم حمایت آمریکا از ناتو آماده شود"، کلیک کنید.