فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی را متوقف کردند

فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی را متوقف کردند

به گزارش «گلوبس»، گروه «فاکس ویزل» که 80 درصد از سهام پروژه برنامه ریزی شده را در اختیار دارد فاش کرد که به بهانه «فورس ماژور» اما به دلیل جنگ غزه و تنش های همراه آن، قرارداد کافه های زنجیره ای خود را فسخ کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری EDHA، کافه های زنجیره ای “پریت امانجر” انگلیسی، که به خاطر ساندویچ، فست فود، قهوه و غذا های تازه معروف است، رسما از سرمایه گذاری برنامه ریزی شده خود در رژیم اشغالی کناره گیری کرد.

به نوشته روزنامه تایمز اسراییل، این تصمیم به شدت تحت تاثیر جنگ غزه و پیامد های منطقه ای و جهانی همراه با آن بود که منجر به تحریم بسیاری از برند های بین المللی حمایت از رژیم صهیونیستی و خروج جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان حامی فلسطین در لندن در تعطیلات آخر هفته شد.

در سال 2022، “پریت امانجر” با گروه فاکس اسراییل توافقنامه ای برای افتتاح 40 شعبه در اسراییل طی دهه آینده امضا کرد اما در هفته های اخیر، جنبش بایکوت همبستگان با فلسطین، مجموعه ای از تظاهرات را در مقابل شعبه های «پریت امانجر» ترتیب داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی را متوقف کردند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی را متوقف کردند"، کلیک کنید.