قالیباف: اقدام تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی با مجازات سختی مواجه می شود

قالیباف: اقدام تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی با مجازات سختی مواجه می شود

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه تاکید کرد: سردمداران جاهل رژیم غاصب اسراییل و حامیان آنها بدانند اقدام تجاوزگرانه و ددمنشانۀ آنان با مجازات سختی مواجه می شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری EDHA، رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه تاکید کرد: سردمداران جاهل رژیم غاصب اسراییل و حامیان آنها بدانند این تحرکات رذیلانه هیچ تاثیری در اراده آزادیخواهی و حق طلبی مبارزان مقاومت ندارد و اقدام تجاوزگرانه و ددمنشانۀ آنان با مجازات سختی مواجه می شود.

در بخشی از پیام محمد باقر قالیباف در پی شهادت سردار سرافراز اسلام محمدرضا زاهدی و جمعی از سرداران سپاه پاسداران در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه آمده است: در آستانه حرکت وحدت بخش امت اسلام در روز جهانی قدس، ناتوانی، عجز و زبونی رژیم غاصب و متجاوز صهیونیستی دربرابر مقاومت و ایستادگی رزمندگان جبهۀ اسلام در منطقه نمایان شد و بار دیگر در جنایتی آشکار، مجاهدانی دلاور و رشید از فرزندان ملت ایران را ناجوانمردانه به شهادت رسانید تا درنده خویی و سفاکی خود را بیش از پیش عیان سازد.

وی در ادامه این پیام یادآور شد: برادر و دوست عزیزم سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی (ابومهدی) که بیش از 40 سال توفیق آشنایی و همنشینی با وی را داشتم، و همچنین سردار سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی و سایر شهدای عزیز و بزرگواری که در دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) به عنوان مستشار نظامی در سوریه حضور داشتند، در بمباران جنگنده های مزدوران ارتش صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، به شهادت رسیدند.

رییس مجلس شورای اسلامی در این پیام تاکید کرد: سردمداران جاهل رژیم غاصب اسراییل و حامیان آن ها بدانند این تحرکات رذیلانه هیچ تاثیری در ارادۀ آزادی خواهی و حق طلبی مبارزان مقاومت نخواهد داشت و اقدام تجاوزگرانه و ددمنشانۀ آنان با مجازات سختی مواجه خواهد گشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قالیباف: اقدام تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی با مجازات سختی مواجه می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قالیباف: اقدام تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی با مجازات سختی مواجه می شود"، کلیک کنید.