متخلف صید غیرمجاز در شهرستان اردل دستگیر شد

متخلف صید غیرمجاز در شهرستان اردل دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری EDHA استان چهارمحال وبختیاری ، سعید یوسف‌پور با اعلام این خبر گفت: با تلاش مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اردل یک نفر متخلف صید غیرمجاز ۲۵ قطعه ماهی کپور از رودخانه کارون در روستای قلعه درویش این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه صید غیرمجاز این متخلف به استناد بند ب ماده ۱۲ قانون شکار و صید جرم محسوب می‌شود، افزود: این متخلف پس از تشکیل پرونده جهت طی مراحل قانونی به مقام قضایی تحویل داده شد.

گفتنی است ، شهرستان اردل به وسعت ۱۸۳۳ کیلومتر مربع و در فاصله ۸۶ کیلومتری بروجن و ۷۵ کیلومتری جنوب غربی شهرکرد (مرکز استان)، در مسیر جاده ارتباطی استان خوزستان به چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متخلف صید غیرمجاز در شهرستان اردل دستگیر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متخلف صید غیرمجاز در شهرستان اردل دستگیر شد"، کلیک کنید.