مجهزترین استودیو سلامت کشور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری EDHA استان همدان،
محمدمهدی مجذوبی، در آیین افتتاح استودیو سلامت ضمن تبریک اعیاد پیش رو گفت: امروز نخستین و مجهزترین استودیو سلامت کشور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتتاح شد.

وی افزود: باتوجه به اهمیت حوزه درمان و سلامت لازم بود که استودیویی برای تولید محتوای در حوزه مختلف درمان، سلامت، آموزش و فرهنگی فراهم شود.

مجذوبی، آموزش و پیشگیری را یکی از اهداف مهم دانشگاه های علوم پزشکی دانست و اظهار داشت:داشتن مکانی که بتوان با بهره گرفتن از ابزار و افراد متخصص، محتواهای آموزشی، بهداشتی و درمانی تولید کرد، حایز اهمیت بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تولید محتوا در شرایط استاندارد و چندرسانه ای به یک حلقه مفقوده در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبدیل شده بود.

وی خاطرنشان کرد: تمام بخش های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، درمان، سلامت، بیمارستان، روابط عمومی و غیره به تولید محتوا در شرایط استاندارد نیاز داشتند که با ایجاد این استودیو این مهم در سطح دانشگاه و استان محقق شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مجهزترین استودیو سلامت کشور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مجهزترین استودیو سلامت کشور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتتاح شد"، کلیک کنید.