مسابقه استعداد یابی بازیگری در تلویزیون به راه افتاد

مسابقه استعداد یابی بازیگری «هنرپیشه» با هدف کشف ایده ها و استعدادهای تازه به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی مجید توکلی ساخته می شود.  

به گزارش EDHA، مسابقه استعدادیابی «هنرپیشه» که برای پخش ازشبکه سه سیما توسط مرکز سیمرغ صدا و سیما ساخته می شود، هم اکنون درمرحله پیش تولید قرار  دارد و پس از تکمیل شدن دیگر عوامل، تولید آن آغاز می شود.  

در این برنامه شرکت کنندگان با عبور از بخش های مختلف و پشت سرگذاشتن چالش های متنوع  بازیگری، مهارت های خود را اثبات می کنند.   

در مرحله اول این مسابقه حدود 80 نفر از علاقمندان پس از راستی آزمایی و با نظر  هیات انتخاب که از اساتید رشته بازیگری هستند، مجوز ورود به بخش مسابقه را در یافت می کنند.   

افراد راه یافته در هشت گروه تقسیم بندی می شوند و مدیریت هر گروه را یک هنرمند و یا بازیگر  شناخته شده به عنوان مربی برعهده خواهد داشت.

سپس همه راه یافتگان به بخش های نهایی توسط چهار داور از چهره های مطرح سینما وتلویزیون ارزیابی و داوری می شوند.   

در آستانه ساخت این برنامه لوگوی «هنرپیشه» که توسط محمد روح الامین طراحی شده رونمایی شد.

مجری طرح این برنامه موسسه فرهنگی هنری وصف صبا است.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسابقه استعداد یابی بازیگری در تلویزیون به راه افتاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسابقه استعداد یابی بازیگری در تلویزیون به راه افتاد"، کلیک کنید.