میدان جی به مدت یکسال مسدود می شود

شهردار منطقه9؛

میدان جی به مدت یکسال مسدود می شود

شهردار منطقه 9 شهرداری تهران از انسداد میدان جی به مدت یکسال جهت ساخت ادامه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) با مجوز شورای تامین خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری EDHA، سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه 9 تهران گفت: با اشاره به اهمیت تشکیل کارگروه های تخصصی جهت تعیین مسیرهای دسترسی جایگزین در محدوده اجرای طرح مذکور گفت: پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) از مهم ترین کلان پروژه های شهری در پایتخت است که اطلاع رسانی لازم به شهروندان در یک زمان بندی مشخص، لازمه انسداد میدان جی جهت ادامه پرسرعت عملیات عمرانی پروژه مذکور است.

وی افزود: با مجوزی که از سوی شورای تامین شهرستان تهران صادر شده است میدان جی در انتهای بزرگراه یادگار امام(ره) به مدت یکسال مسدود خواهد شد که شهرداری تهران نیز با همکاری پلیس راهور و دستگاه های مرتبط تردد و مسیر جایگزین را مشخص کرده است.

مرتضوی با اشاره به بهره مندی مجموعه شهری از ظرفیت های مردمی جهت آگاهی شهروندان در این خصوص عنوان کرد: منطقه9 جهت اطلاع رسانی به شهروندان محدوده پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) سلسله بازدیدهایی را با حضور هیات امنا و معتمدین و ایمه جماعات محلات و همچنین تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی از طریق رادیو و تلویزیون و … برای تبیین ابعاد پروژه به شهروندان در دستور کار قرار داده است.

شهردار منطقه9 تاکید کرد: پروژه مذکور مطالبه جدی شهروندان پایتخت است که بهره برداری از آن سبب خروج غرب شهر تهران از بن بست و راهگشای معضلات ترافیکی و سهولت در تردد را در پی خواهد داشت.

لازم به ذکر است فاز نخست پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) به طول 2.5 کیلومتر از میدان جی تا 45متری زرند در محدوده منطقه9 با گذر از پادگان جی اجرایی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میدان جی به مدت یکسال مسدود می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میدان جی به مدت یکسال مسدود می شود"، کلیک کنید.