واکنش درویش به اظهارات نکونام: این حرف ها بچه بازی است!/از خود استقلالی ها بپرسید که گفتند نمی گذارند قهرمان شویم+ فیلم

واکنش درویش به اظهارات نکونام: این حرف ها بچه بازی است! از خود استقلالی ها بپرسید که گفتند نمی گذارند قهرمان شویم+ فیلم

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص صحبت های جواد نکونام واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری EDHA، رضا درویش در پایان بازی پرسپولیس و ملوان اظهار کرد: خدا کمک کرد و این بازی را بردیم. ملوان نشان داد بی خود نیرتبه جدول است. تیم پرتلاش و خوبی است. قبلا هم گفتم ما 8 تا فینا داریم و رفقی نمی کند تیم مقابل چه کسی باشد و باید هر 8 مسابقه را ببریم کمک می کند. امیدوارم مابقی هم ببریم.

وی در مورد اینکه جوادنکونام باز در مورد پرسپولیس صحبت کرده و این باشگاه نمی خواهد مقتدرانه اقدامی کند، گفت: این حرف ها بچه بازی است و حاشیه برای فوتبال ما مشکل درست کرده است. سوال بعدی را بپرسید.

درویش در خصوص اینکه استقلالی ها گفته اند نمی گذارند ما قهرمان شویم گفت: از خودشان بپرسید.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت واگذاری باشگاه گفت: برای روز یکشنبه 5 بانک اعلام امادگی کردند و سوم اردیبهشت کار ثیتی واگذاری انجام می شود. الان مشکل باشگاه فقط مالکیت است و اگر مشکل بدهی بود که از طریق کمیته مجوز حرفه ای اعلام می شد. بدهی ها را تا قبل از یازدهم فروردین پرداخت کردیم.

درویش در ارتباط با آخرین وضعیت پرداختی به گل محمدی گفت: با او تازگی صحبت کردم و او محببت کرده صبر کند تا منابع مالی تامین شود.

 

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش درویش به اظهارات نکونام: این حرف ها بچه بازی است!/از خود استقلالی ها بپرسید که گفتند نمی گذارند قهرمان شویم+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش درویش به اظهارات نکونام: این حرف ها بچه بازی است!/از خود استقلالی ها بپرسید که گفتند نمی گذارند قهرمان شویم+ فیلم"، کلیک کنید.