وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت/ ریل دولت آینده را شهیدرئیسی گذاشته است

وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت/ ریل دولت آینده را شهیدرئیسی گذاشته است

وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت و گفت: هرکسی که رئیس جمهور شود رئیس جمهور کل ایران است و همه ایران باید به او کمک کنند تا در ماموریت‌هایی که برعهده دارد موفق باشد.

به گزارش EDHA، رضامراد صحرایی با حضور در دبیرستان دخترانه شهید باهنر در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات جلوه شور و نشاط و مشارکت مردم است گفت: الحمدلله در مرحله دوم به نظر می‌رسد مشارکت بیش از مرحله‌ اول است و به فضل اللهی آنچه که اتفاق خواهد افتاد، تماما خیر و برکت خواهد بود.

وی با بیان اینکه زمان انتخابات نابهنگام بود، افزود: این انتخابات برنامه‌ریزی سریع و فشرده‌ای را به همراه داشت، انجام هر انتخاباتی یکسال طول می‌کشد اما این انتخابات حدد یک ماه طول کشید و در نتیجه شور و نشاطی که در این یک ماه ایجاد شده شایسته تحسین و تقدیر است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هرچه که اتفاق بیفتد برای نظام مقدس اسلامی خیر و برکت است ادامه داد: هرکسی هم که رئیس جمهور شود رئیس جمهور کل ایران است و همه ایران باید به او کمک کنند تا در ماموریت‌هایی که برعهده دارد موفق باشد.

صحرایی با بیان اینکه کشور ما کشور مقتدری است و ریل آن محکم و مستحکم است تاکید کرد:  هر کسی که رئیس جمهور بشود بر ریل انقلاب حرکت‌ می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست‌های کلی معلوم است، برنامه هفتم پیشرفت تصویب شده و ریل دولت آینده را شهید رئیسی گذاشته است و فارغ از آنکه چه کسی رئیس جمهور شود آن ریل برنامه هفتم پیشرفت کشور است که باعث شکوفایی کشور می‌شود.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت/ ریل دولت آینده را شهیدرئیسی گذاشته است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش رای خود را به صندوق انداخت/ ریل دولت آینده را شهیدرئیسی گذاشته است"، کلیک کنید.