وضعیت قرمز آلودگی هوای اهواز در آغاز بهار

وضعیت قرمز آلودگی هوای اهواز در آغاز بهار

EDHA:

با وجود اینکه روز گذشته در مناطق مختلف خوزستان بارندگی خوبی داشت اما آلودگی به این استان جنوبی بازگشت.

بر این اساس هوای شهر اهواز برای تمامی سنین در شرایط ناامن قرار دارد.

بر اساس اعلام سامانه پایش کیفیت هوای کشور، شاخص کیفیت هوا بر اساس اندازه گیری ذرات معلق با اندازه 2.5 میکرون در ایستگاه استانداری خوزستان، در ایستگاه ملی حفاری 187، 193، در ایستگاه 197 به نشانی ایستگاه 199 اداره کل محیط زیست و در پست برق شماره 3 اهواز 153 میکروگرم بر متر مکعب بود.

به همین دلیل است که هوای شهر اهواز در تعطیلات نوروز و اولین روز از فصل بهار برای همه سنین ناخوشایند است.

شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم می شود. بر اساس این طبقه بندی، 0 تا 50 هوای پاک (سبز)، 51 تا 100 هوای قابل قبول (زرد)، 101 تا 150 هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی)، همه گروه های 151 تا 200 هوای ناسالم (قرمز)، 201 تا 300 هستند. هوای بسیار ناسالم (بنفش) و کیفیت هوای خطرناک 301 تا 500 (قهوه ای).

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت قرمز آلودگی هوای اهواز در آغاز بهار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت قرمز آلودگی هوای اهواز در آغاز بهار"، کلیک کنید.