پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله

پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله

EDHA:

سردار سعید مطری زاده امروز (چهارم زمری): حدود شش ماه پیش یکی از اهالی روستاهای حسکه ماینا و قاضی شهرستان سمنگانو با مراجعه به مقر پلیس از سرقت دختر 20 ساله خود خبر داد. ماموران اداره پست اقدامات تحقیقاتی و فنی خود را آغاز کردند اما با وجود تلاش ماموران دختر ربوده شده را پیدا نکردند.

وی تصریح کرد: در این مدت به صورت مستمر توسط دستگاه های انتظامی و قضایی تحت تعقیب قرار گرفت. سرانجام ماموران با مشاهدات اطلاعاتی متوجه شدند که این دختر مدتی در تهران و سپس در شهرستان شیروان نگهداری شده است.

سردار مطری زاده ادامه داد: روز گذشته گروگان از فرصت کوتاه استفاده کرده و با استفاده از تلفن همراه گروگان به خانواده خود اطلاع داد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: گروگان های این فرد پس از شش ماه آزاد شدند.

به گزارش روابط عمومی پلیس خراسان شمالی، مطهری زاده گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی و قضایی معرفی شد و گفت: متهم با دعوت به کار در فیلم، دختر را مورد ضرب و شتم قرار داد .

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان ۶ ماه گروگانگیری در خراسان شمالی با زیرکی دختر ۲۰ ساله"، کلیک کنید.