پرچم ایران بر جراید جهان، وحشت از انتقام، مستشار عالی رتبه و… در فکه

پرچم ایران بر جراید جهان، وحشت از انتقام، مستشار عالی رتبه و... در فکه

شماره 253 ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «فکه» از سوی موسسه فرهنگی هنری جنات فکه به چاپ رسید.

به گزارش EDHA، در این شماره از ماهنامه «فکه» که ویژه نامه گرامیداشت سردار سرلشکر شهید محمدرضا زاهدی است مطالبی با عناوین «جهاد اسلامی، جهاد انسانی، جهاد وجدانی؛ نگاهی به مواضع رهبر انقلاب اسلامی پیرامون حمله به کنسولگری ایران در دمشق»، «فتح المبین الی طوفان الاقصی؛ کنکاشی در متن سخنان سیدحسن نصرالله در مورد حمله به کنسولگری ایران در سوریه»، «وعده صادق؛ اثبات قدرت ایران؛ واکاوی و بازشناسی بخشی از دستاوردها و پیامدهای عملیات وعده صادق»، «شیرمردی از خط شیر؛ شرحی خاطره گونه بر ابعاد کمترمطرح شده شخصیتی و مدیریتی سرلشکر شهید محمدرضا زاهدی»، «پرچم ایران بر جراید جهان؛ بازتاب شهادت سرلشکر محمدرضا زاهدی در رسانه های خارجی» و «وحشت از انتقام؛ تحلیل رسانه ای ترور سردار زاهدی در خبرگزاری های رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش» منتشر شده است.

از دیگر عناوین این ماهنامه می توان به «محبوب من به آرزویش رسید»، «قریب»، «به خط دل»، «روشنای خانه»، «شهید زنده»، «هرچه خوبان همه دارند…»، «به معنای واقعی کلمه، زاهد»، «مطیع ترین فرمانده»، «فتح الفتوح»، «در پناه ایمان»، «با ولایت تا شهادت»، «سرباز ولایت»، «مستشار عالی رتبه» و «آماده دیدار با خدا» اشاره کرد.

ماهنامه «فکه» به مطالبی مربوط به انقلاب اسلامی، دوران هشت سال دفاع مقدس و زندگینامه و سیره شهدا می پردازد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرچم ایران بر جراید جهان، وحشت از انتقام، مستشار عالی رتبه و… در فکه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرچم ایران بر جراید جهان، وحشت از انتقام، مستشار عالی رتبه و… در فکه"، کلیک کنید.