پویایی مدیران موجب اشتغالزایی در جامعه خواهد شد

به گزارش خبرنگار EDHA کرمانشاه، احمد وحیدی عصر دوشنبه (16 بهمن) در حاشیه بازدید و افتتاح چند پروژه در شهرستان صحنه، اظهار کرد: هرجا که گام می گذاریم اگر حرکت وجود نداشته باشد همه گله دارند و در این مورد حق با آنهاست.

وی افزود: پویایی و حرکت رو به جلو یکی از مهم ترین هدف های انقلاب اسلامی ایران بوده است، در نتیجه به وضع موجود قانع نباشید و افق های بلند را دنبال کنید.

وزیر کشور تصریح کرد: تلاش کنید که کار ایجاد کرده و فعالیت اقتصادی را همچنان گسترش دهید، اینکه تلاش برای کمک به هم وطنان و رونق تولید را دنبال کنیم نتیجه بسیار مطلوبی به دنبال خواهد داشت.

وحیدی عنوان کرد: ناامیدی محدود جامعه به وسیله تولید و اشتغال زایی و به دنبال آن تلاش صادقانه و همت ریشه کن می شود، مسیولان باید خدمت گذار و در خدمت مردم باشند.

وی تشریح کرد: شهرستان صحنه دارای جلوه زیبایی از وجود طیف های مختلف و در عین حال هماهنگی میان آنهاست و این از برکات انقلاب اسلامی است که این چنین همه را دور یکدیگر جمع می کند.

وی در پایان گفت: نیت و همت برای حرکت بسیار مهم است؛ همچنین باید در نظر داشته باشیم که در آستانه انتخابات هستیم و امیدواریم که حضور حداکثری مردم شهرستان صحنه را در این عرصه شاهد باشیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پویایی مدیران موجب اشتغالزایی در جامعه خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پویایی مدیران موجب اشتغالزایی در جامعه خواهد شد"، کلیک کنید.