پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت امام جمعه سابق همدان

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت امام جمعه سابق همدان

رهبر انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم بزرگوار حجت الاسلام والمسلمین طاها محمدی امام جمعه سابق همدان را تسلیت گفتند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری EDHA، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم بزرگوار حجت الاسلام والمسلمین طاها محمدی امام جمعه سابق همدان را تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

درگذشت عالم بزرگوار جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای شیخ غیاث الدین طاها محمدی رحمت الله علیه را به خاندان و بازماندگان و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم. امامت جمعه ی همدان همراه با فعالیت های علمی و اجتماعی و سپس امامت جماعت در تهران همزمان با عضویت در مجلس خبرگان از جمله ی سوابق و فعالیت های این عالم متعهد و صبور است که مایه ی علّو درجات ایشان خواهد بود ان شاءالله. رحمت و مغفرت الهی برای آن مرحوم مسیلت می کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت امام جمعه سابق همدان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت امام جمعه سابق همدان"، کلیک کنید.