پیش بینی هوای تهران در چند روز آینده اعلام شد

پیش بینی هوای تهران در چند روز آینده اعلام شد

به گزارش EDHA، اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدیدتا خیلی شدید در نیمه جنوبی و غربی استان و تداوم کاهش نسبی دما تا فردا (14 خرداد) خبر داد.

EDHA در خبری نوشت: بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه های پیش یابی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت ها همراه با افزایش باد در نیمه جنوبی و غربی و افزایش ابر در ارتفاعات پیش بینی می شود.

طی دو روز آینده در نیمه جنوبی و غربی استان، وزش باد شدید تا خیلی شدید، گاهی با خیزش گرد و خاک و کاهش دید و در ارتفاعات گاهی رگبار باران و وزش باد شدید موقت با احتمال تندر و آذرخش مورد انتظار است. امروز تا فردا (13 تا 14 خرداد) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

از بعد از ظهر سه شنبه (15 خرداد) با نفوذ زبانه های سامانه بارشی به تدریج افرایش ابر و در بعضی ساعت های چهارشنبه تا جمعه (16 تا 18 خرداد) آسمانی نیمه ابری تا ابری، گاهی رگبار باران و تندر و آذرخش به ویژه در نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 42 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (14 خرداد) صاف، در بعضی ساعت ها افزایش باد، با احتمال وزش باد شدید با حداقل دمای 20 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (15 خرداد) کمی ابری، دربعضی ساعت ها افزایش باد، از بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 33 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران در چند روز آینده اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران در چند روز آینده اعلام شد"، کلیک کنید.