کاخ سفید: بایدن می‌داند چگونه روی پای خود بایستد

کاخ سفید: بایدن می‌داند چگونه روی پای خود بایستد

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی در رابطه با عملکرد نه چندان خوب جو بایدن در مناظره انتخاباتی با دونالد ترامپ عنوان کرد که بایدن می‌داند چگونه بار دیگر بر روی پای خود بایستد.

به گزارش EDHA، کارین ژان پیر در کنفرانسی خبری گفت: جو بایدن نیز یک انسان است. کسی است که با تراژدی مواجه داشته و مستقیم با آن دست و پنجه نرم کرده است. او کسی است که می‌داند پس از زمین خوردن، چگونه روی پای خود بایستد. او می‌داند که چگونه بازگردد.

وی در ادامه با اشاره بر اینکه بایدن در روز مناظره سرما خورده بود، تاکید کرد که بایدن می‌داند چگونه کار خود را انجام دهد و سوابق او گواهی بر این مسئله است.

سخنگوی کاخ سفید همچنین عنوان کرد که پزشک بایدن هیچ نگرانی در رابطه سلامت بایدن ندارد.

پایان خبر EDHA

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاخ سفید: بایدن می‌داند چگونه روی پای خود بایستد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاخ سفید: بایدن می‌داند چگونه روی پای خود بایستد"، کلیک کنید.