کارگردان تبهکار به اعدام محکوم شد

کارگردان تبهکار به اعدام محکوم شد

به گزارش EDHA، کارگردان شیاد که با همدستی یک زن، چهار دختر دانش آموز را آزار داده بود برای دومین بار به اعدام محکوم شد و هم دست او نیز به 20 سال حبس محکوم شد.

روزنامه ایران نوشت: اوایل سال 1401، دختر نوجوانی به نام «سمیرا» به همراه مادرش به پلیس آگاهی رفت و از یک تهیه کننده و کارگردان سینما به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

این دختر 15 ساله در تشریح ماجرا گفت: به خاطر علاقه ام به بازیگری در آموزشگاهی ثبت نام کردم و بعد از چند هفته زن جوانی به نام فریبا که در آنجا مربی بود مدعی شد کارگردانی را می شناسد که قدرت ماورایی دارد و می تواند کاری کند روحم تقویت شده و در کار بازیگری به موفقیت برسم. من هم تحت تاثیر حرف های اش قرار گرفتم و از او خواستم تا قرار ملاقاتی برای ام بگیرد. چند روز بعد فریبا با آقای کارگردان که مردی 50 ساله بود قرار گذاشت و من به خانه اش در شمال تهران رفتم. دقایقی از حضورم نگذشته بود که آن شخص به من گفت، چون در سن نوجوانی هستم و روح پاکی دارم به سرعت می توانم قدرت ماورایی پیدا کنم و به همه خواسته های ام برسم. بعد هم فریبا ما را تنها گذاشت، اما کارگردان میانسال در اقدامی هولناک مرا مورد آزار قرارداد و بعد هم به من گفت اگر از این ماجرا به کسی حرفی بزنم تاثیر این قدرت از بین می رود. شب وقتی به خانه مان برگشتم آنقدر حالم بد بود که مادرم متوجه حال غیرعادی ام شد و من هم حقیقت را به او گفتم؛ حالا هم از این مرد شیاد شکایت دارم.

در ادامه و در حالی که ماموران تحقیقات شان را آغاز کرده بودند شکایت های مشابهی به پلیس آگاهی اعلام شد و تعداد شاکی های پرونده این کارگردان به چهار نفر رسید.

به این ترتیب متهم در خانه ویلایی اش بازداشت شد و پلیس با اطلاعاتی که از دختران نوجوان گرفته بود فریبا مربی 40 ساله را نیز بازداشت کرد.

نخستین جلسه تحقیق از دو متهم در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران و با حضور شاکی ها برگزار شد.

در این جلسه شاکی ها یک به یک به تشریح ماجرا پرداختند و خواستار اشد مجازات برای متهم و هم دستش شدند.

یکی از شاکی ها که دختر 14 ساله ای به نام «نسترن» بود، به قاضی گفت: آن روز وقتی فهمیدم کارگردان قصد سوء استفاده از من را دارد به سرعت از اتاق خارج شدم و به فریبا پناه بردم، اما او خیلی خونسرد گفت من هم برای دوری از ناپاکی ها و جلای روحم خودم را به کارگردان سپردم. خیالت راحت باشد که پشیمان نمی شوی و من هم به ناچار تسلیم خواسته او شدم.

شاکی دیگر گفت: این زن و مرد دختران زیادی را قربانی کرده اند، اما خیلی از آنها به خاطر ترس و وحشت از آبرو ریزی سکوت کرده اند.

سپس کارگردان با رد اتهام های اش عنوان کرد که آزار و اذیتی در کار نبوده است و فریبا هم مدعی شد اتهام اغفال و معاونت در آزار و اذیت را قبول ندارد و خودش هم قربانی این کارگردان شده است.

با تکمیل تحقیقات دو متهم پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شدند و قضات دادگاه کارگردان را به اعدام و همدستش را به حبس محکوم کردند.

با صدور این احکام دو متهم اعتراض کردند و پرونده به دیوان عالی کشور رفت و قضات دیوان حکم اعدام کارگردان را شکستند و خواستار تحقیقات بیشتر و محاکمه در شعبه همعرض شدند.

پس از انجام تحقیقات تکمیلی پرونده برای رسیدگی به شعبه 5 دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهمان باردیگر پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی محاکمه شدند.

در ابتدای این جلسه شاکی ها بار دیگر قاطعانه خواستار اشد مجازات برای متهمان شدند.

در ادامه متهم ردیف اول به جایگاه رفت، اما اتهامش را نپذیرفت. فریبا نیز با تکرار اظهاراتش ادعا کرد که خودش در این پرونده قربانی بوده است.

در پایان جلسه قضات برای صدور رای وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده کارگردان تبهکار را به اعدام و همدستش را به 20 سال حبس محکوم کردند.

233236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارگردان تبهکار به اعدام محکوم شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارگردان تبهکار به اعدام محکوم شد"، کلیک کنید.