کلاهبرداری 300 میلیاردی در بازار نفت از 40 شاکی در شاهرود

به گزارش خبرگزاری EDHA استان سمنان ،سردار جلیل موقوفه یی در گفت گویی در تشریح این خبر گفت : در پی مراجعه تعدادی مال باخته به کلانتری کلاته خیج شهرستان شاهرود مبنی بر اینکه فردی با ترفند سرمایه گذاری در بازار نفت مبلغ قابل توجهی از آنان کلاهبرداری کرده است به سرعت پرونده تشکیل و بررسی آن در دستور کار ماموران قرار گرفت .

وی با بیان اینکه پلیس در تحقیقات فنی و تخصصی دریافت که فرد کلاهبردار با شیوههای متعددی به افراد وعده داده که با سرمایه گذاری در بازار نفت به سود بسیار زیادی خواهند رسید اضافه کرد : در این ترفند مالباختگان هر گونه اموال منقول و غیر منقول خود را فروختند و به متهم پرداخت کردند .

به گفته سردار موقوفه یی بعد از گذشت مدتی خبری از سود رویایی نشد و مالباختگان متوجه شدند فرد کلاهبردار 300 میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده و متواری شده است .

این مقام ارشد انتظامی استان به فعالیتها و زحمات شبانه روزی ماموران در راستای شناسایی متهم اشاره کرد و اظهار داشت : سرانجام پیگیریهای مستمر پلیس نتیجه داد و ضمن شناسایی کلاهبردار فراری طی عملیات غافلگیرانه ای در مخفیگاهش دستگیر شد .

فرمانده انتظامی استان از اعتراف متهم و تکمیل و ارسال پرونده به دادسرا خبر داد و خاطرنشان کرد پرداخت سودهای غیر متعارف تحت عنوان سرمایه گذاری یکی از شگردهای رایج کلاهبرداران است و لازم است شهروندان در این زمینه دقت نظر بالایی داشته باشند و به راحتی فریب وعدههای پوچ افراد ناشناس را نخورند .

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلاهبرداری 300 میلیاردی در بازار نفت از 40 شاکی در شاهرود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلاهبرداری 300 میلیاردی در بازار نفت از 40 شاکی در شاهرود"، کلیک کنید.