392 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در لرستان

392 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در لرستان

به گزارش EDHA لرستان ، فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی لرستان، به طرح برخورد با متخلفان تغییر کاربری غیرمجاز اشاره کرد و گفت: 392 مورد تغییر کاربری غیرمجاز از ابتدای سال تا کنون شناسایی ، و برای متخلفان اخطار صادر شده و توقف عملیات صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: 37 مورد تبصره 2 ماده 10 به دنبال شناسایی ها و صدور اخطاریه ها برای تغییر کاربری اراضی اجرا شده، که نسبت مشابه سال قبل رشد چشمگیری داشته است.

سرهنگ مویدی، بیان کرد: بیشترین تغییر کاربری های غیرمجاز ثبت شده در سامانه cms مربوط به شهرستان خرم آباد با تعداد 132 مورد بوده است.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در دریافت گزارش ها و همچنین هماهنگی با نیروهای منابع طبیعی و انتظامی در واکنش سریع به متخلفان از ویژگی های بارز یگان حفاظت اراضی کشاورزی لرستان در برخورد با تغییر کاربری های غیرمجاز است.

فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی لرستان، گفت: گشت های یگان حفاظت امور اراضی در سطح استان لرستان فعال هستند و با گشت مستمر و باهدف جلوگیری از تخریب و تغییر کاربری های غیرمجاز اراضی با متخلفان برخورد قانونی خواهند کرد و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز از طریق سامانه 131 و یا با مراجعه به نشانی https://cms.laoi.ir تخلف تغییر کاربری را ثبت و پیگیری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "392 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "392 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در لرستان"، کلیک کنید.