5 سریال بی نقص کره ای با موضوع «احساسات نوجوانی»

5 سریال بی نقص کره ای با موضوع «احساسات نوجوانی»

آفتاب نیوز :

نوجوانی دوران هیجانات و احساسات رمانتیک است. در این سن و سال خیلی ها دوست دارند فیلم ها و سریال هایی ببینند که به زندگی خودشان نزدیک باشند. سریال های کره ای معمولا این ژانر ها را خیلی خوب پوشش میدهند.

همین الان یک سریال محبوب به اسم «دونده دوست داشتنی» که یک داستان سفر در زمان را روایت می کند، حسابی بیننده ها و به خصوص جوانتر ها را جذب خودش کرده است. به همین خاطر در اینجا یک فهرست از سریال های کره ای با محوریت شخصیت های نوجوان و جوان را برای شما آماده کرده ایم که با حال و هوا های گوناگونشان احتمالا همۀ سلیقه ها را پوشش می دهند.

1. دوباره هجده سالگی؛ 18 Again

این یک سریال کمدی رمانتیک منحصر به فرد با بازی Kim Ha-Neul و Yoon Sang-Hyun در نقش یک زوج متاهل است. وقتی زندگی مشترک این زوج به مشکل می خورد، یکی از آن ها به طور جادویی به شکل 18 سالگی خودش برمی گردد، البته با یک ذهن میانسال! او در همان مدرسه ای که بچه های دوقلویش میروند ثبت نام میکند و با گذشت زمان، اتفاقات طنزآمیزی در داستان سریال رقم میخورد. این یک سریال واقعا بامزه با مضمون خانواده است.

2. زیبایی حقیقی؛ True Beauty

این سریال کره ای جذاب که بازیگرانی مثل Cha Eun-Woo، Moon Ga-Young و Hwang In-Youp در آن بازی کرده اند، بر اساس یک وب تون معروف ساخته شده است. این سریال درباره دختری به اسم ایم جو کیونگ است که از یک فرد ضعیف و مورد آزار و اذیت، به یک چهرۀ مشهور دنیای مد تبدیل می شود. داستان اصلی سریال دربارۀ ماجرای عاشقانه ای است که برای جو کیونگ اتفاق می افتد. این سریال با شخصیت پردازی قوی و احساسات عمیقی که ارایه می کند، تا به امروز یکی از محبوب ترین سریال های کره ای بوده است.

3. او هرگز نخواهد فهمید؛ She Would Never Know

«او هرگز نخواهد فهمید» با بازی Rowoon و Won Jin-Ah سریالی است با محوریت ماجرا های یک دفتر کار و عشق و احساسات بین همکارانی که آن جا کار می کنند. این سریال یک گزینه عالی برای تماشای یه داستان کره ای نوجوانانه است. داستان سریال در مورد پسری به اسم چا هیون سونگ و مربی اش یون سونگ آه می چرخد؛ اینکه چطور زندگیشان به هم گره میخورد و داستان عاشقانه شان با وجود همۀ چالش ها شکوفا می شود.

4. هم اتاقی من یه روباهه؛ My Roommate Is a Gumiho

این سریال دربارۀ دانشجویی به اسم لی دام با بازی Lee Hye-Ri است که به طور اتفاقی یک مهرۀ جادویی را می بلعد. از قضا این مهره متعلق به یک روباه 999 ساله است که برای تبدیل شدن به انسان، انرژی انسانی را در این مهره جمع کرده است! از اینجا به بعد ارتباط این دو نفر شروع می شود تا روباه انسان نما بتواند مرواریدش را پس بگیرد. اما در همین دوره است که احساسات عاشقانه ای بین آن ها جوانه می زند.

5. همۀ ما مرده ایم؛ All of Us Are Dead

این یک سریال ترسناک و هیجان انگیز با موضوع زامبی هایی است که دانش آموزان یک دبیرستان را محاصره کرده اند. گروهی از دانش آموزان که در مدرسه گیر افتاده اند باید همۀ توانایی های جسمی و ذهنی شان را به کار بگیرند تا بتوانند از این موقعیت وحشتناک به سلامت بیرون بروند. در عین حال این سریال به موضوعاتی مثل دوستی و عشق نیز بی توجه نیست. «همۀ ما مرده ایم» یکی از تحسین شده ترین سریال های سال 2022 بود و حالا همه منتظر فرارسیدن فصل دومش هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 سریال بی نقص کره ای با موضوع «احساسات نوجوانی»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 سریال بی نقص کره ای با موضوع «احساسات نوجوانی»"، کلیک کنید.